Tek Türkiye

...DAHA KALİTELİ BİR HİZMET İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...

<meta http-equiv="Page-Enter" content="progid:DXImageTransform.Microsoft.Iris(duration=2,irisStyle=star)"><meta http-equiv="Page-Exit" content="progid:DXImageTransform.Microsoft.Iris(duration=2,irisStyle=star)">
Tek Türkiye

...DAHA KALİTELİ BİR HİZMET İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...

<meta http-equiv="Page-Enter" content="progid:DXImageTransform.Microsoft.Iris(duration=2,irisStyle=star)"><meta http-equiv="Page-Exit" content="progid:DXImageTransform.Microsoft.Iris(duration=2,irisStyle=star)">
Tek Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tek Türkiye

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Okula Geç kalcan Kalk:)

2 posters
YazarMesaj
burdurlu

burdurlu

Rep Gücü : 34

Okula Geç kalcan Kalk:) Empty
MesajKonu: Okula Geç kalcan Kalk:)   Okula Geç kalcan Kalk:) EmptyPaz Ağus. 09, 2009 6:54 pm

Sabah anne, oğlunun odasına girdi ve onu uyandırdı. "Haydi oğlum, uyan artık. Okula geç kalacaksın..." Oğlu, yarı açık gözlerle annesine baktı ve uykulu bir sesle "fakat anne, bugün okula gitmek istemiyorum" dedi. Anne, oğlunun isteğine karşı çıktı: "Okula neden gitmek istemiyormuşsun bakayım?" dedi. "İki ciddi neden söyle bana..." Oğlu bir yandan esnerken, bir yandan da annesini yanıtladı: "Okuldaki tüm öğretmenler benden nefret ediyorlar, biiir... Tüm öğrenciler de nefret ediyorlar, ikiii... Bu iki ciddi nedenim yeter mi, anne?" Annesi oğlunun nedenlerini geçerli bulmadı; "bunlar okula gitmemen için neden olamaz" dedi. "Şimdi hemen kal ve çabuk hazırlan..." Bu kez oğlu iki ciddi neden göstermesini istedi annesinden: "Sen de bana, okula kesinlikle gitmemi gerektirecek iki ciddi neden gösterebilir misin, anne?" dedi. Sabrı tükenme noktasına gelen anne, oğlunun üstündeki yorganı hızla çekti ve oğlunun istediği iki ciddi nedeni ondan sonra açıkladı: "Birinci ciddi neden, 52 yaşında koskoca bir adamsın..." dedi şöyle devam etti: "İkinci ciddi neden ise, sen okulun müdürüsün, oğlum..."
burdurlu

burdurlu

Rep Gücü : 34

MesajKonu: Geri: Okula Geç kalcan Kalk:)   Okula Geç kalcan Kalk:) EmptyPaz Ağus. 09, 2009 6:56 pm

Tarih dersinde öğretmen birini tahtaya kaldırmış ve sormuş: - "Oğlum Kadeş savaşını kim yaptı?" Çocuk hemen yanıtlamış: - "Hocam vallahi billahi ben yapmadım." Hoca çıldıracak... sinirle dışarıya çıkmış, koridorda Matematik öğretmenini görmüş ve durumu Matematik öğretmenine anlatmış: - "Hocahanım bu öğrenciler beni çıldırtacak; Kadeş savaşını kim yaptı diye soruyorum, vallahi billahi ben yapmadım diye yanıt veriyorlar, çıldıracağım..." - "Hocam üzülmeyin çocuktur bunlar, hem yaparlar hem de yapmadım derler..." Tarihçinin sinirleri iyice tepesine çıkmış ve soluğu müdür beyin odasında almış. - "Müdür bey bu nasıl bir okul, ne öğrencisinde hayır var ne de öğretmeninde; öğrenciye Kadeş savaşını kim yaptı diye soruyorum, ben yapmadım diyor, öğretmene durumu anlatıyorum bunlar çocuktur hem yaparlar hem de yapmadım derler diyor, kafayı yiyeceğim." Müdür: - "Siz hiç kendinizi üzmeyin hocam bunda merak edilecek bir şey yok, şimdi Bakanlığa bir yazı yazar ve Kadeş savaşını kimin yaptığını sorarız..." Tarih öğretmeni aldığı yanıt ile oracığa yığılıp kalmış ve müdürden bir hafta izin almış. Bir hafta sonra Bakanlıktan bir yazı: "Bu yıl ödenek olmadığı için Kadeş savaşı yapılamayacaktır. Bilginize..."
Redd_pink

Redd_pink

Rep Gücü : 131

MesajKonu: Geri: Okula Geç kalcan Kalk:)   Okula Geç kalcan Kalk:) EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 6:10 pm

çok teşekkürler fıkralar çok komikk valahi çok güldüüm Smile

Okula Geç kalcan Kalk:)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ISLAMA HAKARET TİŞÖRTÜ OKULA GİREMEDİ